Опишіть своє замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.


ПАКЕТЫ.COM.UA
02160, м. Київ,
пр. Возз’єднання, 15,
офіс 304
(044) 537-2666 (багатоканальний)
(067) 403-15-85
(095) 613-25-11

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Що таке поліетилен і для чого він застосовується?

Поліетилен (-СН2-СН2-) n - це одна з різновидів термопластичного полімеру, який має яскраво виражений білий колір і проводиться шляхом полімеризації етилену під високим або низьким тиском. Матеріал володіє чудовими ізоляційними властивостями, не пропускає електрику, стійкий до впливу органічних кислот, лугів і концентратів.

На сьогоднішній день, поліетилен отримав широке застосування в багатьох галузях промисловості. Він є одним з найбільш дешевих полімерів, однак, при цьому, поєднує в собі дуже цінні властивості і характеристики. Зокрема, з поліетилену виготовляють плівки, труби, ізоляційні вироби, санітарно-технічні волокна, а також цілий ряд інших виробів, які застосовуються в побуті, промисловості, сільському господарстві та виробництві.

Незважаючи на широку сферу застосування, більшість з нас знайомі з поліетиленом завдяки сучасним поліетиленовим пакетам, які ми щодня використовуємо для упаковки продуктів харчування і різних товарів. Пакети з поліетилену дуже дешеві, мають високу міцність і не розтягуються під час використання. Крім того, поліетилен не виділяє шкідливих речовин, тому в поліетиленових пакетах можна вільно носити їжу і готові продукти.

  Яндекс.Метрика G Analytics Google+              2010 Интерпак. Все права защищены.
сайт создан компанией