Опишіть своє замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

02160, м. Київ,
пр. Соборності, 15,
офіс 304
(044) 537-26-66 (багатоканальний)
(097) 126-85-45
(066) 780-31-72


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Замовити пакети поліетиленові з логотипом

Замовити пакети поліетиленові з логотипом

Поліетиленовий пакет - річ, яка супроводжує нас всюди. У транспорті, на вулиці, в кафе і магазині, усюди на очі трапляються пакети. Знаючи про це, багато підприємців і компанії використовують такий вид тари як інструмент реклами. Щоб пакет став рекламним засобом, досить зобразити на ньому логотип, слоган або іншу, що залучає увагу, інформацію. Замовити пакети поліетиленові з логотипом часто бажають великі комерційні мережі. Йдучи з магазину, людина забирає свої покупки, як правило, саме в такому пакеті. По дорозі на роботу, додому або ж в гості йому обов'язково зустрінуться перехожі, які звернуть увагу на картинку, а значить стануть випадковими об'єктами прихованої реклами. Замовити пакети поліетиленові з логотипом буде корисно теж підприємствам, які займаються іншими видами діяльності. Вкрай часто поліетиленові пакети з логотипами виконують роль тари для різної рекламної продукції (буклетів, листівок, газет, сувенірів) на всіляких виставках, промо-заходах, семінарах.

Перш ніж замовити пакети поліетиленові з логотипом, потрібно продумати дизайн зображення, його оформлення. Крім картинки на поліетилені може бути також супровідний текст у вигляді слогана, девізу, акційної пропозиції. Часто на такій тарі пишуть контактну інформацію компанії, а саме телефонні номери, фактична адреса і адреса електронної пошти. Ті компанії, які бажають замовити пакети поліетиленові з логотипом, напевно знають про ефективність такої реклами. Пакети і всіляка продукція з рекламними зображеннями, що роздається - відмінний маркетинговий хід, здатний зробити бізнес успішнішим.

У компанії «Інтерпак» замовити пакети поліетиленові з логотипом можна за прийнятною ціною.

Наш завод має в розпорядженні хороше обладнання, за допомогою якого ми можемо нанести на поліетилен будь-яке зображення. Не знаєте, де замовити пакети поліетиленові з логотипом? Радимо звернутися в «Інтерпак».

  G Analytics              2004-2021 Інтерпак. Всі права захищено.
сайт создан компанией