Опишіть своє замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

02160, м. Київ,
пр. Соборності, 15,
офіс 304
(044) 537-26-66 (багатоканальний)
(097) 126-85-45
(066) 780-31-72


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пакети майка

Пакети майка

Пакети поліетиленові типу «майка» - це практично найдешевший вид упаковки, який широко поширений в Україні. Цей вид пакувальної продукції зустрічається практично всюди - в касах магазинів, у супер- і гіпермаркетах, аптеках і т.д. Вони популярні серед продавців і покупців, завдяки своїй зручності, відмінній якості, надійності і невисокій ціні.

Дана модель вважається універсальною, якщо порівнювати її з іншими пакетами. Вона може бути використана, як тара для різних товарів і є способом маркетингового просування. Пакет майка (ПНТ) з логотипом дуже ефективний як засіб підвищення впізнаваності фірми або окремо взятого її бренду. Широку популярність отримало застосування пакетів цього виду в торгівлі і сфері обслуговування населення. Для того щоб транспортувати товар, покупцям пропонується таке недороге і вигідне рішення, тому думка куплю пакети Майка дуже часто виникає під час походів по магазинах. За допомогою новітніх технологій на поверхню упаковки можна нанести різні види реклами для презентації фірми і товару. Це може бути - логотип, фірмовий знак, зображення продукту, його назву, бренд або слоган фірми. Зазвичай для того, щоб нанести зображення на пакети типу майка використовується від 1 до 3 фарб, наша компанія «Інтерпак» має можливість нанесення до 8 кольорів.

Виробництво пакетів Майка має на увазі оригінальну конструкцію ручок (за це вони і носять таку назву), а також використання спеціальних закладок з боків, що збільшує вантажопідйомність і робить його більш надійним. Ручки і сама упаковка єдині, в зв'язку з цим, якщо вона використовується за призначенням, то ручки не обірвуться і не піддадуться розтягуванню.

«Інтерпак» здійснює виготовлення пакетів майка з:

  • поліетилену низького тиску (ПНТ);
  • поліетилену високого тиску (ПВТ).

Для виробів з поліетилену низького тиску оптимальна товщина - 14-24 мкм. При необхідності, товщину можна збільшити. Моделі, які виконані з поліетилену низького тиску, відрізняються невисокою собівартістю, вони високоміцні і дозволяють носити в ньому вантаж до 25 кілограм.

Крім цього, компанія «Інтерпак» виготовляє поліетиленові вироби високого тиску, які називають «фінської майкою» і є фірмовими.

Для упаковки застосовують поліетилен (первинний), який відповідає всім СНІПам, і тому він може використовуватися для перенесення будь-яких вантажів.

Особливостями продукції з поліетилену є наступні:

  • Невисока вартість;
  • Особлива міцність і надійність;
  • Збільшене навантаження пакета;
  • Хороша місткість;
  • Практичність при щоденному застосуванні;
  • Розміщення на пакеті реклами компанії.

Для того щоб купити пакети майка оптом за найвигіднішою ціною в Україні, потрібно просто зв'язатися з менеджерами за телефонами, розміщеним на сайті компанії. Ми дуже чекаємо ваших дзвінків!

  G Analytics              2004-2021 Інтерпак. Всі права захищено.
сайт создан компанией