Опишіть своє замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.


ПАКЕТЫ.COM.UA
02160, м. Київ,
пр. Возз’єднання, 15,
офіс 304
(044) 537-2666 (багатоканальний)
(067) 403-15-85
(095) 613-25-11

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Екопакети з паперу

Екопакети з паперуЕкопакети з паперу, з наявною на них назвою фірми - це відмінна і практична річ, яка добре підійде як реклама для будь-якої компанії або фірми. Його можна використовувати у вигляді упаковки для подарунку. Пакет можна вручити на будь-якому корпоративі і використовувати на кожному заході фірми. Офсетний і трафаретний друк підходить, щоб нанести малюнок на паперові пакети.

Вибір паперу дуже різноманітний і залежить від вашого бажання. Паперові пакети можна виготовити з Ефаліну щільністю 120 гр / кв.м. або крейдованого паперу з ламінуванням, цей варіант кращий за все. Ручки для паперових пакетів виготовляють в тон забарвлення пакету, але можна зробити за бажанням замовника. Рентабельний тираж замовлення становить від 500 од.

Користуватися паперовими пакетами в повсякденному житті фірми дуже зручно, вони володіють неперевершеним зовнішнім виглядом і зручні у використанні. В якості реклами такі пакети використовувати дуже вигідно. Якщо вас побачать на вулиці з таким пакетом, то відразу зрозуміють: співробітником якої фірми ви є і зможуть до вас звернутися з певним питанням.

  Яндекс.Метрика G Analytics Google+              2010 Интерпак. Все права защищены.
сайт создан компанией