Опишіть своє замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

02160, м. Київ,
пр. Соборності, 15,
офіс 304
(044) 537-26-66 (багатоканальний)
(097) 126-85-45
(066) 780-31-72


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Поліетиленові пакети з логотипом

Поліетиленові пакети з логотипом

Поліетиленові пакети - вид тари, що користується величезною популярністю в сучасному світі. Поліетилен - матеріал міцний, вологостійкий, гігієнічний і, що важливо, недорогий. Упаковка, зроблена з поліетилену, і коштує не дорого, і у використанні дуже зручна. Пакети великі і маленькі можна побачити сьогодні на вулиці, на ринку, в кожному магазині і житловому приміщенні.

Особливий вид такої тари - поліетиленові пакети з логотипом. Багато компаній використовують такі пакети в своїй діяльності з метою маркетингу. Вони діють за принципом ненав'язливої реклами. Логотип, розміщений на лицьовій стороні пакету часто має досить великі розміри і виконаний яскравими фарбами. Завдання такого малюнка - привернути увагу потенційних споживачів товарів і послуг, викликати у них інтерес. Поліетиленові пакети з логотипом - те, без чого неможливо уявити жоден великий супермаркет. Такі пакети будуть також корисні для проведення різних рекламних акцій, виставок, корпоративних заходів і свят. У них можна розкласти інформаційні листівки, буклети, подарунки для подальшої роздачі запрошеним гостям і випадковим глядачам.

Поліетиленові пакети з логотипом можуть мати різну форму, колір, дизайн. Пакети з петлевою ручкою, «майка» і «банан» відмінно підходять для розміщення рекламного зображення. Як і будь-який рекламний продукт, поліетиленові пакети з логотипом повинні доносити споживачам якусь головну думку. Інформація, розміщена поруч з логотипом, повинна бути сформульована максимально чітко. Інакше побачене і прочитане залишиться в пам'яті людини ненадовго. А значить користь від такої реклами буде мізерно мала.

Поліетиленові пакети з логотипом на замовлення виробляє підприємство «Інтерпак».

Ми готові виготовити партію пакетів будь-якого розміру, форми і розмальовки за Вашим бажанням. Якщо потрібні міцні і яскраві поліетиленові пакети з логотипом, звертайтеся в «Інтерпак».

  G Analytics              2004-2021 Інтерпак. Всі права захищено.
сайт создан компанией