Опишіть своє замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

02160, м. Київ,
пр. Соборності, 15,
офіс 304
(044) 537-26-66 (багатоканальний)
(097) 126-85-45
(066) 780-31-72


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Біопакети (екопакети)

Останнім часом в світі все частіше говорять про шкоду, яку завдає навколишньому середовищу поліетиленова упаковка, так як середній період напіврозпаду поліетилену становить близько 100 років. Тому все більша увага приділяється застосуванню тільки екологічно чистих матеріалів, які будуть повністю безпечні для навколишнього середовища.

Компанія "Інтерпак" почала виробляти екологічно чисту поліетиленову упаковку - біопакети, беручи участь тим самим у програмі захисту навколишнього середовища.

Біопакети не забруднюють навколишнє середовище. Спеціальна добавка d2W при виробництві виступає каталізатором, який прискорює процес розкладання. Повний час розпаду відбувається за 3 роки. Період розпаду залежить від чинників навколишнього середовища. На певному етапі виробництва поліетиленових пакетів додається спеціальний каталізатор - біоразкладна добавка d2W, яка надалі ніяким чином не змінює властивості пакетів, так як всі процеси відбуваються на низькомолекулярному рівні. В результаті поліетиленові пакети повністю розкладаються на безпечні для природи речовини - вода, гумус, вуглекислий газ.

Основні переваги БІО-пакетів:

  • период распада несколько лет
  • не требует переоснащения производства
  • нет необходимости отказываться от привычной упаковки
  • вклад в защиту экологии

На сьогоднішній день вартість біорозкладних пакетів трохи вища, ніж вартість звичайних поліетиленових пакетів. Однак вони створюють якісну рекламу і хороший імідж компанії. Виробництво біопакетів з логотипом Вашої компанії говорить про відповідальність за свій бізнес і серйозність намірів, роблячи тим самим великий внесок в охорону навколишнього середовища.

Біопакети випускаються тих же видів, що й звичайні поліетиленові пакети. Це можуть бути майки, банани, пакети з петлевою ручкою, різні типи фасовок. В процесі виробництва біопакетів використовується поліетилен як високого, так і низького тиску.

Біопакети (екопакети) купити біопакети

  G Analytics              2004-2021 Інтерпак. Всі права захищено.
сайт создан компанией