Опишіть своє замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

02160, м. Київ,
пр. Соборності, 15,
офіс 304
(044) 537-26-66 (багатоканальний)
(097) 126-85-45
(066) 780-31-72


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Біопакети з компостної сировини

Біопакети з компостної сировиниОстаннім часом в світі все частіше говорять про шкоду, яку завдає навколишньому середовищу поліетиленова упаковка, так як середній період напіврозпаду поліетилену становить близько 100 років. Тому все більша увага приділяється застосуванню тільки екологічно чистих матеріалів, які будуть повністю безпечні для навколишнього середовища.

Компанія Інтерпак почала виробляти екологічно чисту поліетиленову упаковку - пакети, які біологічно розкладаються та компостуються, беручи участь тим самим у програмі захисту навколишнього середовища.

Біопакети не забруднюють навколишнє середовище. Так як вони виготовлені з компостного матеріалу, їх період розпаду в природних умовах складає всього кілька місяців. У підсумку органічна упаковка повністю розкладається на безпечні для природи компоненти - вода, гумус, вуглекислий газ.

Біопакети можуть бути використані для упаковки абсолютно будь-яких продуктів.

Основні переваги біопакетів:

  • період розпаду кілька місяців
  • екологічно чистий продукт
  • більш еластичні і приємні на дотик
  • не електризуються

На сьогоднішній день вартість біорозкладних пакетів вища, ніж вартість звичайних поліетиленових пакетів. Однак, вони створюють якісну рекламу і хороший імідж компанії. Виробництво біопакетів з логотипом Вашої компанії говорить про відповідальність за свій бізнес і серйозність намірів, роблячи тим самим великий внесок в охорону навколишнього середовища.

Біопакети випускаються тих же видів і розмірів, що і звичайні поліетиленові пакети.

  G Analytics              2004-2021 Інтерпак. Всі права захищено.
сайт создан компанией