Опишіть своє замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.


ПАКЕТЫ.COM.UA
02160, м. Київ,
пр. Возз’єднання, 15,
офіс 304
(044) 537-2666 (багатоканальний)
(067) 403-15-85
(095) 613-25-11

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Замовити поліетиленові пакети

Замовити поліетиленові пакети

Пакети, виготовлені з поліетилену, застосовуються в багатьох сферах. В них пакують товар, вони застосовуються для його кращого зберігання, для його захисту від негативного впливу навколишнього середовища, вологи і навіть від механічних пошкоджень. Додатково можна замовити поліетиленові пакети в рекламних цілях. Для цього варто замовити поліетиленові пакети, на яких надрукований логотип підприємства. Їх можна продавати, або дарувати в подарунок, або упаковувати в них придбаний товар. Вони будуть привертати увагу, а також додатково свідчити про престижний імідж компанії. При цьому їх вартість залежить від компанії, яка займається їх виготовленням, їх рівня якості, особливостей розміру і унікальності їх дизайну.

Замовити поліетиленові пакети сьогодні, на перший погляд, легко. Насправді потрібно враховувати багато факторів, а для цього краще звертатися тільки в надійні українські компанії, які професійно займаються виготовленням поліетиленової продукції. Це стане гарантією того, що Ваші фірмові пакети буду виглядати дорого і престижно, але найголовніше - вони будуть міцними. Якщо Ваші пакети будуть рватися від найменшої навантаження, це викличе негативні асоціації потенційних клієнтів з Вашою фірмою.

Замовити поліетиленові пакети, які витримують велике навантаження і відрізняються своєю міцністю, можна на заводі «Інтерпак».

В процесі виробництва ми користуємося спеціальними сучасними методами і перевіреними технологіями. Тому замовити поліетиленові пакети у нас означає придбати першокласний товар за демократичними цінами!

Замовити поліетиленові пакети можна типу «майка», типу «банан» і пакети з петлевою ручкою, які повністю підходять навіть для щоденного застосування.

Наш товар можна придбати оптом і в роздріб!

  Яндекс.Метрика G Analytics Google+              2010 Интерпак. Все права защищены.
сайт создан компанией