Опишіть своє замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

02160, м. Київ,
пр. Соборності, 15,
офіс 304
(044) 537-26-66 (багатоканальний)
(097) 126-85-45
(066) 780-31-72


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Поліетиленові пакети Україна

У всьому світі помітна тенденція до збільшення інтенсивності використання поліетиленових пакетів різних форматів і цілей.

Україна в цьому плані так само нарощує обсяги виробництва продукції. Причому темпи дійсно вражають: за рік виробництво поліетиленових пакетів збільшилася на 35%, в порівнянні з попереднім.

У чому секрет популярності?

Секретів ніяких немає: сам по-собі поліетилен - довгостойкій матеріал, здатний витримувати серйозні навантаження і при цьому він має великий термін активної експлуатації. Всі ці незаперечні переваги підкріплені низькою собівартістю виробництва.Завдяки даним факторам, поліетиленова продукція використовується практично у всіх галузях України. Найбільшим споживачем є торгово-дилерський сегмент економіки.Більш того, зараз вийшли нові типи упаковок, які не просто легкі і зручні, але і вкрай надійні!

Компанія Інтрепак є одним з лідерів в Україні по виробництву і продажу широкого профілю упаковок. Ми підберемо оптимальний тип товару під ваші цілі. Співпраця з нами дасть вам тільки позитивні емоції!

  G Analytics              2004-2021 Інтерпак. Всі права захищено.
сайт создан компанией