Опишіть своє замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.


ПАКЕТЫ.COM.UA
02160, м. Київ,
пр. Возз’єднання, 15,
офіс 304
(044) 537-2666 (багатоканальний)
(067) 403-15-85
(095) 613-25-11

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Що таке шовкографія?

Що таке шовкографіяУ сучасному світі дизайну великою популярністю користується шовкографія. На сьогоднішній день поліграфічна продукція, така як паперові поліетиленові моделі пакетів, не обходиться без друку шовкографією.Такий вид друку дозволяє наносити зображення на паперові, дерев'яні, пластикові, текстильні, шкіряні, скляні та багато інших поверхні. Для нанесення малюнків на вироби з дизайнерського паперу, наприклад, на катлін, ефалін або мальмеро, використовують тільки шовкотрафаретний вид друку.

При друці шовкографією використовується криюча фарба, що дозволяє наносити світлі зображення на більш темний фон. Це вигідно відрізняє її від офсетного друку, де використовуються фарби на водяній основи, що дозволяють друкувати лише на світлій поверхні.

Шовкографічний друк може здійснюватися в кілька кольорів, для роботи використовується також металізована фарба: золотиста, срібляста, мідна і перламутрова, а також флуоресцентна фарба. Друк шовкографією не має на увазі, але все ж дозволяє друкувати навіть растрові повнокольорові зображення. Доцільне використання такого методу друку при невеликому тиражі, до тисячі примірників продукції.

  Яндекс.Метрика G Analytics Google+              2010 Интерпак. Все права защищены.
сайт создан компанией