Опишіть своє замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

02160, м. Київ,
пр. Соборності, 15,
офіс 304
(044) 537-26-66 (багатоканальний)
(097) 126-85-45
(066) 780-31-72


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Купити поліетиленові пакети в Україні

Купити поліетиленові пакети в Україні

Завод «Інтерпак» здійснює професійне виробництво поліетиленових пакетів в Україні. Скориставшись послугами нашої компанії, ви завжди зможете купити пакети поліетиленові на замовлення за найбільш вигідними цінами оптом і в роздріб. Власна виробнича лінія, використання високоякісних матеріалів і сировини, а також багаторічний досвід роботи в даній галузі забезпечують нам стабільно високу репутацію на вітчизняному ринку.

Фірмові пакети поліетиленові, купити які ви можете у нас, є зручним і недорогим видом упаковки. Крім своєї першочергової функції, вони можуть також носити на собі будь-яку рекламну інформацію. Завдяки універсальності такого матеріалу як поліетилен, дана упаковка оптимально підходить для зберігання і транспортування будь-яких видів харчових продуктів, а також товарів народного споживання. Поліетилен має безліч різних властивостей: водонепроникність, стійкість перед пилом і брудом. Через високу міцність він має хорошу вантажопідйомність.

В такому питанні як найбільш дешева і практична упаковка, поліетиленові пакети з логотипом займають провідне місце. Різні виробничі і торгові сфери широко застосовують їх в якості упаковки для вироблених товарів. Подарункова, сувенірна та презентаційна продукція теж не обходиться без цієї тари. Не можна не відзначити і той факт, що сучасні поліетиленові пакети з логотипом несуть фірмовий стиль і забезпечують зростання впізнаваності бренду або компанії.

Сучасні виробники поліетиленових пакетів в Україні працюють в умовах жорсткої конкуренції, тому вибитися в лідери можуть виключно професійні компанії, які постачають на ринок лише якісну та перевірену продукцію. Один з найбільших вітчизняних виробників в області пакувальної продукції - це компанія «Інтерпак». Ми здійснюємо виготовлення поліетиленових пакетів за допомогою професійного, високотехнологічного обладнання, тому наша продукція виготовляється в короткі терміни і з низькою закупівельною вартістю.

Що ми виготовляємо?

Якщо звернутися в компанію «Інтерпак», ви зможете замовити поліетиленові пакети оптом в Києві від виробника наступних типів: «Майка», «Банан», моделі з петлевою і прорубною ручкою, з клапаном і клейкою стрічкою, а також паперові види упаковок.

Майка

пакет майка

Найпопулярнішим видом продукції є пакет з ручками типу «Майка». Він володіє невеликою товщиною, практичністю, легкістю, місткістю, надійністю і низькою собівартістю. Через ці якості дані пакувальні вироби знайшли широке застосування в магазинах, супермаркетах, ринках та інших торгових закладах, які потребують пакування товару. Особлива конфігурація ручок створює умови для успішного перенесення значного навантаження. Великогабаритний товар може також поміститися, оскільки в ньому є бічні складки, які відмінно розширюють обсяг.

Банан

пакет банан

Пакет поліетиленовий типу «Банан» є оптимальним варіантом для створення іміджу. Рекламна інформація добре виглядає на цих моделях. Цей різновид пакетів виготовляється з високоякісного матеріалу, тому дуже часто у нас замовляють їх під подарункові пакети оптом для реклами або виставкової презентації. Фото, логотипи та зображення наносяться спеціальною технікою, яка створює повнокольоровий друк на бічних поверхнях. Завдяки стильному дизайну і оформлення модель набуває особливої оригінальності і солідність. І при всіх цих якостях, дана продукція має високий ступінь надійності і практичності.

З петлевою ручкою

пакет З петлевою ручкою

Якщо вам необхідно замовити поліетиленові пакети, ціна і якість яких буде найбільш оптимальними, зверніть увагу на варіанти з петлевою ручкою. Ці моделі також несуть в собі іміджеву складову і широко застосовуються не тільки в бутиках, але і в фірмових магазинах одягу та взуття. Висота і ширина стандартних моделей становить від 25-75 см. Великий обсяг гарантує високу міцність, а розміри і форми є універсальними, що дає можливість створювати на них будь-які види зображень і логотипів. Сьогодні, в категорії куплю-продам пакети поліетиленові оптом і в роздріб, моделі з петльовими ручками займають одну з лідируючих рядків. Даний вид прекрасно підходить при проведенні презентацій, що пропонують товари за різними акціями.

Найдешевшим видом упаковки  фасувальні пакети. Дрібні, сипучі товари не можуть обійтися без них. Крупи, злаки, борошно, бобові культури, цукор та інші сипучі продукти зберігають в фасувальних пакетах з поліетилену. Вони виготовляються невеликих розмірів і дуже надійні.

Упаковка, що має клапан і клейову стрічку (пакет з замком), підходить для багаторазового використання. Спеціалізований клапан і клейова стрічка створюють умови для багаторазового відкривання і закривання. Трикотажна продукція, сувенірні вироби, журнали, компакт-диски та багато іншого можуть зберігатися в цих пакувальних виробах.

Плівка

Плівка Плівка виготовлення

Варіант «Плівка» випускається у вигляді рукава, напіврукава, стрічки або полотна. Це найзручніший і практичний вид упаковки, зробленої з поліетилену. Практично всі сфери діяльності застосовують «Плівку». Вона не тільки надійно захищає товари від негативного впливу навколишнього середовища, але і є дешевою і економічною.

Друк зображення на поліетиленовій упаковці та пакетах.

Слід зазначити, що рішення куплю пакети поліетиленові (харчові, з замком, побутові) є не єдиною причиною, по якій варто звертатися до нас. Наша компанія здійснює професійний друк і нанесення будь-яких типів рекламних зображень та інформації на пакувальну продукцію будь-якої категорії.

На сучасних поліетиленових упаковках і пакетах наноситься різна рекламна інформація. Пакети є найоптимальнішим рішенням для нанесення реклами. Компанія «Інтерпак» не тільки є виробником поліетиленової продукції, але і може запропонувати професійні послуги рекламної компанії клієнта завдяки нанесенню друку. За допомогою інноваційних методів і технологій наші фахівці створять фірмовий стиль і нанесуть друк на пакети поліетиленові будь-якого типу і форми. Ми здійснюємо якісне нанесення будь-якого виду зображення: фото, написи, логотипу або ін. Досвідчені дизайнери компанії підберуть для вас оригінальні ідеї по створенню форми і способу друку, враховуючи, ваші індивідуальні переваги і фірмовий стиль вашої компанії. Вся продукція відповідає всім вимогам споживача.

Ми гарантуємо якість наших пакетів!
ПАКЕТИ З ПОЛІЕТИЛЕНУ | ПОЛІПРОПІЛЕНОВА УПАКОВКА | ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ
  G Analytics              2004-2021 Інтерпак. Всі права захищено.
сайт создан компанией