Опишіть своє замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

02160, м. Київ,
пр. Соборності, 15,
офіс 304
(044) 537-26-66 (багатоканальний)
(097) 126-85-45
(066) 780-31-72


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Поліпропіленові пакети

Поліпропіленові пакетиПоліпропілен - сучасний матеріал, міцний і красивий. Виготовлені з нього поліпропіленові пакети з клапаном або клейовою смугою служать чудовою упаковкою для найрізноматніших товарів. Це можуть бути як сипучі хімікати, так і харчові продукти.

Необхідність упаковки полягає не тільки в збереженні товару, але і для надання йому естетики. Пакети поліпропіленові, купити які можна у нас, прекрасно обрамляють сувенірну продукцію, косметику, біжутерію та іграшки, надійно зберігають CD- і DVD-диски. Пакет поліпропіленовий (фасувальний) не тільки красивий, але і абсолютно прозорий. Через упаковку можна розглянути товар і прочитати інформацію. Він незамінний для упаковки поліграфічної продукції.

Поліпропіленові пакети з клейовою смугою, клейкою стрічкою або клейовим шаром мають ряд переваг:

  • вони міцніші, ніж поліетиленові моделі;
  • еластичні;
  • стійкі до механічних впливів;
  • якісні зварні шви;
  • захищають товар від вологи і пилу;
  • мінімальне утворення статичної електрики;
  • не схильні до процесу гниття;
  • зберігають масу товару.

Виготовлення поліпропіленових пакетів - одне з ключових напрямків діяльності компанії «Інтерпак» в Україні. Ми пропонуємо своїм клієнтам фірмову пакувальну продукцію високої якості за найбільш вигідними цінами. В процесі виробництва можливий багатокольоровий друк. Однією з послуг, що надається нами, є нанесення фірмового логотипу та іншої інформації про Вашу компанію. Така реклама буде виглядати ненав'язливо і ефектно. Кольорова гама включає до шести кольорів. Наші дизайнери допоможуть Вам підібрати відповідне зображення, колір, форму і спосіб його нанесення.

«Інтерпак» в процесі виробництва продукції використовує новітні розробки і високотехнологічне обладнання.
Це дозволяє знизити ціни без шкоди для якості готової продукції. У нас здійснюється індивідуальний підхід до кожного клієнта. За Вашим бажанням будуть виготовлені пакети поліпропіленові оптом і в роздріб необхідного розміру і щільності. Фахівці «Інтерпак» допоможуть підібрати оптимальний варіант упаковки для Вашої діяльності. Для оформлення замовлення або отримання додаткової інформації необхідно зв'язатися з менеджерами по телефону. Ми завжди відкриті для співпраці.

  G Analytics              2004-2021 Інтерпак. Всі права захищено.
сайт создан компанией