Опишіть своє замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

02160, м. Київ,
пр. Соборності, 15,
офіс 304
(044) 537-26-66 (багатоканальний)
(097) 126-85-45
(066) 780-31-72


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Купити пакет паперовий в Києві

Купити пакет паперовий в Києві

ТОВ «Інтерпак» пропонує паперові пакети з крафта, крейдованого паперу, картону та ефаліну.

Виробництво паперових пакетів - це більш трудомісткий процес, ніж виробництво поліетиленових пакетів, так як тут задіяна ручна праця при складанні (склеюванні) пакетів і формуванні мотузкових ручок.

Якість паперових пакетів залежить від якості нанесення друку, міцного і акуратного склеювання, а також якості мотузкових ручок.

Щільність паперу може бути різною, Замовник може самостійно підібрати необхідну щільність, вибираючи в діапазоні від 150 до 250 г/м2.

Паперові пакети робляться під замовлення. Розміри паперових пакетів обмежуються форматами паперу.
Мінімальний тираж - від 500 шт.

Телефонуйте нашим менеджерам за багатоканальним телефоном - (044) 537-26-66, і замовляйте високоякісні паперові пакети з логотипом Вашої компанії!

Детальніше про продукцію

Одним з двигунів прогресу і торгівлі є реклама, зараз в цілях розміщення реклами компанії використовують практично всі можливі засоби. Серед останніх досягнень в цій області є реклама, яка друкується на готові паперові пакети, купити які можна у нас. Крім того, що така реклама забезпечує візуальне ознайомлення з логотипом, малюнком, текстом або іншим необхідним зображенням, вона є ненав'язливою, оскільки упаковка несе в собі і практичну функцію.

На відміну від поліетиленових моделей, пакети паперові мають екологічно чисту основу, тому є абсолютно безпечними для зберігання харчових товарів і продуктів харчування. На сьогоднішній день, вони широко застосовуються в торгівлі як пакувальний матеріал, в побуті як тара і на виробництвах при фасуванні. А в таких областях як виготовлення кондитерських та хлібобулочних виробів, без них просто не обійтися.

Провідний виробник пакувальної продукції на ринку України компанія «Інтерпак» пропонує купити пакети паперові оптом і в роздріб за найбільш вигідними цінами в Україні. У нас ви завжди зможете замовити моделі з емблемою, текстом і іншими зображеннями або без таких.

Купуючи наш пакет паперовий, ви:

  • Кардинально і естетично відрізняєтеся від конкурента, вигідно виділившись на його тлі.
  • Забезпечуєте себе якісним і універсальним продуктом.
  • Економічно вигідно вкладаєте свої гроші.
  • Замислюючись над екологією, і здоров'ям майбутніх поколінь, використовуєте Еко продукт.

Наші фахівці кваліфіковано підберуть вам найкращий розмір, форму і щільність упаковки, керуючись вашими вподобаннями і областю подальшого застосування продукції. Ми гарантуємо заявлене високу якість вироблених товарів, вигідні умови співпраці та оперативну доставку по Україні. Завдяки великому досвіду в даній сфері діяльності, ми досягли великих успіхів в роботі і виконали безліч замовлень від наших клієнтів. Ви зможете самостійно переконатися в цьому, якщо звернетися до нас за телефонами, які вказані на сайті.

Ми завжди раді нашим новим партнерам.

ПАКЕТИ ПОЛІЕТИЛЕНОВІ | ПОЛІПРОПІЛЕНОВА УПАКОВКА | ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ
  G Analytics              2004-2021 Інтерпак. Всі права захищено.
сайт создан компанией