Опишіть своє замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

02160, м. Київ,
пр. Соборності, 15,
офіс 304
(044) 537-26-66 (багатоканальний)
(097) 126-85-45
(066) 780-31-72


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Замовити пакети з логотипом

Замовити пакети з логотипом

Поряд з рекламними постерами і брошурами ефективним рекламним інструментом є також поліетиленова тара. Поліетиленові пакети - те, що у всіх і завжди на виду. Мало можна придумати таких місць в місті, де ймовірність побачити пакет дорівнює нулю. Звичайно, звичайні прозорі пакетики, в яких ми звикли бачити цукор, крупу та інші розсипні товари, навряд чи зможуть принести відчутну користь якого-небудь бізнесу. Інша справа - пакети з логотипом. Замовити такі для маркетингових цілей будуть раді багато компаній. Особливо цінним і дієвим цей вид рекламної продукції буде для компаній, що займаються торгівлею.

Великі магазини і торгові мережі готові витратитися на закупівлю пакетів з рекламними зображеннями, тому як вже встигли переконатися в дієвості такого маркетингового ходу.
Сьогодні є можливість без проблем замовити пакети з логотипом будь-якого виду і розміру. Сучасна промисловість поліетиленових виробів має можливість виробляти пакети всіх кольорів і відтінків. Відшукати підприємство, яке зможе якісно нанести на поліетилен зображення, також вельми просто. Замовити пакети з логотипом в теперішній час можна в будь-якій кількості. Великі торгові підприємства, як правило, хочуть купити пакети саме великим оптом. Кожен день українці разом з покупками забирають з супермаркетів безліч пакетів. Позитивними характеристиками пакетів з логотипом, замовити які хочуть багато магазинів, є їх міцність, привабливий зовнішній вигляд і низька вартість.

У ТОВ «Інтерпак» замовити пакети з логотипом можна досить недорого.

Замовити пакети з логотипом не відмовиться той підприємець, який цінує свій час і гроші, а також бажає отримати в результаті дійсно якісну продукцію.

  G Analytics              2004-2021 Інтерпак. Всі права захищено.
сайт создан компанией