Опишіть своє замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.


ПАКЕТЫ.COM.UA
02160, м. Київ,
пр. Возз’єднання, 15,
офіс 304
(044) 537-2666 (багатоканальний)
(067) 403-15-85
(095) 613-25-11

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Купити пакети майка оптом

Пакети, які за за свій зовнішній вигляд отримали досить оригінальну назву «майка», можна сміливо назвати одним з найпопулярніших видів пакувальних матеріалів в Україні. Сьогодні їх можна зустріти на кожному кроці: на ринку, в магазині або супермаркеті, в модному бутіку або салоні з продажу косметики.

Широка популярність даної продукції стала результатом цілого ряду конкурентних переваг і властивостей, якими вона наділена. Пакети типу «майка» дуже міцні і надійні, їх ручки мають додаткові ущільнювачі, а місткість залишає всіх конкурентів далеко позаду. Не можна не відзначити і досить низьку собівартість, яка дозволяє використовувати дану продукцію в якості безкоштовного фасувального або пакувального матеріалу.

Оптова пропозиція

З огляду на цей факт, компанія «Інтерпак» пропонує купити пакети майка оптом і в роздріб в Україні. Ми можемо запропонувати фірмову продукцію власного виробництва за найвигіднішими цінами. Співпрацюючи з нами, ви завжди отримуєте якісні моделі пакетів майка з можливістю нанесення фірмового логотипу або рекламного слогана вашої компанії.

Для зв'язку з нашими консультантами зателефонуйте за телефонами, які вказані на сайті.

  Яндекс.Метрика G Analytics Google+              2010 Интерпак. Все права защищены.
сайт создан компанией