Опишіть своє замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

02160, м. Київ,
пр. Соборності, 15,
офіс 304
(044) 537-26-66 (багатоканальний)
(097) 126-85-45
(066) 780-31-72


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Святкові новорічні пакети

Компанія «Інтерпак» виготовить святкові новорічні пакети з ручками будь-якої форми і розмірів. Ми продаємо якісну продукцію за вигідними цінами, а також надаємо ряд додаткових послуг з нанесення рекламної інформації і друку фотографій на пакетах.

Наближається Новий Рік, а значить саме час дарувати подарунки. Коли справа заходить про подарунки, більшість з нас, в першу чергу, думають про те, що подарувати і зовсім забувають про те, у що буде упакований презент. А між тим, упаковка має дуже важливе значення. Правильно і красиво підібраний вид упаковки істотно підвищити цінність і презентабельний зовнішній вигляд подарунка.

Одним з найпопулярніших видів подарункових упаковок є пакети з поліетилену. Якісні, місткі, зручні, недорогі і дуже красиві - вони дозволяють легко упакувати навіть будь-які види подарункової продукції. З огляду на цей факт, наша компанія готова запропонувати вашій увазі широкий асортимент стильних і оригінальних новорічних пакетів, виготовлених з натуральних матеріалів. Прикрашені гарними малюнками і зображеннями новорічної тематики, вони оптимально підходять для масової роздачі подарунків в дитячих садах, школах, на корпоративних заходах і т. д.

Отримати більш детальну інформацію про ціни та умови оформлення замовлення можна за телефонами, які вказані на сайті.

  G Analytics              2004-2021 Інтерпак. Всі права захищено.
сайт создан компанией